Cukier kokosowy

OCET KOKOSOWY
100% ORGANIC

z ekologicznej wody kokosowej

BIO ocet kokosowy Coco Farm powstaje z wody z młodego kokosa. Ekologiczne kokosy rosną na certyfikowanych uprawach położonych na wyspach otoczonych oceanem spokojnym, skąd czerpią minerały i witaminy.

Ocet kokosowy 100% BIO powstaje w wyniku długotrwałej, naturalnej fermentacji wody z zielonego, świeżego kokosa – bez użycia chemii czy przyśpieszaczy procesu jakimi są np. siarczany. Charakteryzuje go wyrazisty aromat (nawet z delikatną nutką karmelowego zapachu), bursztynowy kolor i intensywny smak.

W regionie Pacyfiku ocet z wody kokosowej stosowany jest jako środek pobudzający trawienie, odkwaszający i oczyszczający organizm. Ocet kokosowy wspiera barierę antybakteryjną oraz zapewnia prawidłowy poziom zakwaszenia żołądka, który wpływa pozytywnie na wszystkie procesy naszego organizmu m.in. utrzymuje prawidłowy poziom cholesterolu i glukozy we krwi. Picie rozcieńczonego octu ( 1 łyżka stołowa na ½ szklankę wody) zalecane jest przy dietach odchudzających jako środek pobudzający metabolizm.

OCET KOKOSOWY 100% BIO

  • z ekologicznej wody z młodego, świeżego kokosa,
  • z naturalnego procesu fermentacji,
  • niefiltrowany,
  • Skład: ocet z wody kokosowej
  • produkt certyfikowany BIO

Zastosowanie

Polecany jest jako dodatek do dressingów, zup i sosów. Sprawdzi się również jako marynata do mięs czy warzyw oraz grzybów. Ocet kokosowy ma również walory pielęgnacyjne i można stosować go jako składnik naturalnego, domowego toniku do twarzy czy płukanki do włosów.